Diamond Excellence Resort & Spa

Colakli, Turkije · Hotel

Laatste prijsupdate: · Aanbieder: corendon.nl

Diamond Excellence Resort & Spa – vakantie Turkije

In het kort

Wat kost Diamond Excellence Resort & Spa?
Vanaf €541.
Hoe lang duurt het?
5 dagen.
Is de vlucht inbegrepen?
Ja, volgens de aanbieder.
Wie verkoopt het?
corendon.nl; je boekt rechtstreeks bij hen.

Over Diamond Excellence Resort & Spa

Diamond Excellence Resort & Spa is een vakantie (5 sterren) in Colakli, Side, Turkije, in onze vergelijking genoteerd vanaf €541. De reis duurt 5 dagen. Vlucht is bij deze aanbieding inbegrepen. De omschrijving van corendon.nl noemt daarnaast: zwembad, strand, all inclusive, wifi, restaurant, spa. De eerste beschikbare vertrekdatum in onze dataset is 4 februari 2027.

Diamond Excellence Resort & Spa is een verblijf, 5 sterren in Colakli, Side, Turkije. Reisperiode: 02/04/2027 • 4 nachten Vertrek: AMS → AYT Verzorging: Ultra All Inclusive Kamer: 2-persoonskamer Standaard Landzicht Zomer Wanneer je tussen 20-03-2027 en 30-11-2027 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen aan het privéstrand * Ligbedden * Parasol * Centrum van Colakli op circa 1 kilometer * Centrum van Side op circa 12 kilometer * Centrum van Manavgat op circa 15 kilometer * Dichtstbijzijnde winkel op circa 12 kilometer * Dichtstbijzijnde restaurant op circa 1 kilometer * Dichtstbijzijnde bar op circa 1 kilometer * Bushalte op ca. 500 meter * Algemeen & faciliteiten * 5 gebouwen * Maximaal 5 verdiepingen * 509 kamers * Receptie * 24 uur per dag * Lobby * 5 liften * Lift in elk gebouw * Bagageruimte * Wifi in alle openbare. Voor de actuele lijst met voorzieningen en kameropties verwijzen we je naar de boekingspagina van de aanbieder. Over het algemeen gelden voor verblijf in dit segment de standaard hotelvoorwaarden met respect voor lokale gebruiken en milieu.

Faciliteiten en voorzieningen bij Diamond Excellence Resort & Spa: zwembad, strand, all inclusive, wifi, restaurant, spa, kids, sportschool, centrum, duiken. Het zwembad is een van de meest populaire faciliteiten onder gasten — ideaal om af te koelen na een dag in de zon. Gratis WiFi is beschikbaar, handig om reisplannen te delen of te video-bellen met thuis. Door het all-inclusive concept geniet je van maaltijden, snacks en drankjes zonder extra kosten — check bij de aanbieder welke restaurants en bars inbegrepen zijn. De volledige lijst met voorzieningen vind je op de boekingspagina van de aanbieder.

Over de locatie: Diamond Excellence Resort & Spa ligt in Colakli, in de regio Side, Turkije. Topografische kaart van Turkije Turkije heeft een oppervlakte van 783.562 km². De Turkse grens heeft een totale lengte van 2627 km, waarvan met Armenië 268 km, Azerbeidzjan 9 km, Bulgarije 240 km, Geo. In de directe omgeving liggen: deze accommodatie verblijft, elk gebouw, alle openbare ruimtes. Bekijk de kaart op de boekingspagina van de aanbieder voor de precieze ligging en afstanden tot strand, centrum en bezienswaardigheden.

Praktische informatie voor je vakantie in Turkije: Vliegtijd vanaf Nederland: ~±3,5 uur (direct). Tijdverschil: +1 uur. Visum: Geen visum nodig tot 90 dagen. Stopcontact: Type C/F (230V). Noodnummer: 112. Check altijd het actuele reisadvies op bzk-minbzen.nl vóór vertrek.

Deze reis duurt 5 dagen in Colakli, Side, Turkije vanaf €541. Vlucht is bij deze aanbieding inbegrepen. Eerst beschikbare vertrekdatum: 4 februari 2027.

Waarom vergelijken op VindJouwReis.nl? Wij verzamelen actuele aanbiedingen van honderden reisorganisaties in één overzicht. Prijzen en beschikbaarheid komen rechtstreeks uit de feeds en worden regelmatig bijgewerkt. Deze aanbieding wordt verkocht door corendon.nl; je boekt rechtstreeks via hun eigen website. VindJouwReis.nl verkoopt zelf geen reizen en ontvangt mogelijk een kleine commissie — altijd zonder extra kosten voor jou.

Veiligheid en verzekering. Controleer bij het boeken van Diamond Excellence Resort & Spa of de reisorganisatie is aangesloten bij SGR of ANVR — dat geeft geld-terug-garantie. Sluit een goede annulerings- en doorlopende reisverzekering af. Raadpleeg vóór vertrek het actuele reisadvies van het Ministerie van Buitenlandse Zaken. Definitieve voorwaarden en annuleringsregeling vind je altijd op de boekingspagina van de aanbieder.

Bronnen: Bestemmingsinfo deels uit Wikipedia (Turkije), CC BY-SA 4.0; Weergegevens: Open-Meteo (klimaatgemiddelden 2015–2024).

Actueel weer in Side

13°C Heldere hemel Voelt als 12°C · 07:00 lokale tijd
Wind 6 km/u
Vochtigheid 69%
Bewolking 0%
Live data van Open-Meteo. Momentopname – check weerbericht nabij vertrek.

Kernfeiten op een rij

Bestemming
Side, Turkije
Plaats
Colakli
Classering
5 sterren
Duur van de reis
5 dagen
Prijs
vanaf €541
Vlucht
inbegrepen bij deze aanbieding
Aanbieder
corendon.nl
Gegevens van
23 oktober 2026

Beschrijving van corendon.nl

Reisperiode: 02/04/2027 • 4 nachten Vertrek: AMS → AYT Verzorging: Ultra All Inclusive Kamer: 2-persoonskamer Standaard Landzicht Zomer Wanneer je tussen 20-03-2027 en 30-11-2027 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing.

* Ligging * Gelegen aan het privéstrand * Ligbedden * Parasol * Centrum van Colakli op circa 1 kilometer * Centrum van Side op circa 12 kilometer * Centrum van Manavgat op circa 15 kilometer * Dichtstbijzijnde winkel op circa 12 kilometer * Dichtstbijzijnde restaurant op circa 1 kilometer * Dichtstbijzijnde bar op circa 1 kilometer * Bushalte op ca.

500 meter * Algemeen & faciliteiten * 5 gebouwen * Maximaal 5 verdiepingen * 509 kamers * Receptie * 24 uur per dag * Lobby * 5 liften * Lift in elk gebouw * Bagageruimte * Wifi in alle openbare ruimtes * Meerdere winkels * Minimarkt * Leerwinkel * Juwelier * Wasservice tegen betaling * Doktersservice tegen betaling * op aanvraag * Tuin * Openbare parkeergelegenheid * Restaurants & bars * Buffetrestaurant * 5 à-la-carterestaurants (vooraf reserveren) * Chinees restaurant * Italiaans restaurant * Mexicaans restaurant * Turks restaurant * Visrestaurant * Restaurant * Snackrestaurant * Patisserie * Roomservice tegen betaling * 10 drinkgelegenheden * 3 bars * Beachbar * Discobar * Ierse pub * Lobbybar * 2 poolbars * Terrace bar * Activiteiten & ontspanning * Aerobics * Basketbal * Beachvolleybal * Biljart tegen betaling * Boccia * Bowling tegen betaling * Darts * Duikcentrum tegen betaling * Fitness * Midgetgolf * Tafeltennis * Tennis materiaal tegen betaling * Watersporten tegen betaling * Yoga * Spa Center * Sauna * Hamam behandelingen tegen betaling * Stoombad * Bubbelbad binnen tegen betaling * Massages tegen betaling * Schoonheidsbehandelingen tegen betaling * Manicure tegen betaling * Pedicure tegen betaling * Gameroom * Animatie voor volwassenen * 7 keer per week * Shows * 4 keer per week * Livemuziek * 2 keer per week * Zwembaden * Buitenzwembad * 3 glijbanen * Buitenzwembad voor kinderen * 2 glijbanen * Binnenzwembad * Verwarmd tussen ca.

zaterdag 2 oktober 2027 en zaterdag 29 april 2028 * Binnenzwembad voor kinderen * Zonneterras * Ligbedden * Parasol * Badhanddoekenservice * Kinderfaciliteiten * Mini club (4-12 jaar) * 7 keer per week * Minidisco * 7 keer per week * Buitenspeeltuin * Babybedje Als preferentie toe te voegen in het boekingsformulier * Verzorging * Ultra All Inclusive * Ontbijt in buffetvorm (07.00-10.00 uur) * Laat ontbijt in buffetvorm (10.00-11.00 uur) * Lunch in buffetvorm (12.30-14.00 uur) * Diner in buffetvorm (19.00-21.00 uur) * Dineren in één van de à-la-carterestaurants 1 keer per verblijf bij een verblijf van minimaal 7 dagen * Laat diner (21.00-00.00 uur) * Snacks (12.00-18.00 uur) * Koffie, thee & koekjes (11.00-23.00 uur) * IJs (11.00-23.00 uur) * Middernachtsnack (00.00-07.00 uur) * Selectie geïmporteerde drankjes * Selectie lokale (non-)alcoholische drankjes (24 uur per dag) * Tegen betaling: overige geïmporteerde drankjes en roomservice * Goed om te weten * Duurzaamheidslabel(s): Green KeyHotelkamers * 2-persoonskamer Standaard Landzicht DZL * Oppervlakte tussen 23 en 32 m² * Landzicht * Airconditioning * Kluisje * Televisie * Telefoon tegen betaling * Eet- en drinkfaciliteiten * Koffie- en theefaciliteiten * Minibar * Badkamer douche, toilet, föhn en badslippers * Wifi * Balkon (zitje) * 2-persoonskamer Standaard Zijzeezicht DZI * Oppervlakte tussen 23 en 32 m² * Zijzeezicht * Airconditioning * Kluisje * Televisie * Telefoon tegen betaling * Eet- en drinkfaciliteiten * Koffie- en theefaciliteiten * Minibar * Badkamer douche, toilet, föhn en badslippers * Wifi * Balkon (zitje) * 2-persoonskamer Standaard Zeezicht DZM * Oppervlakte tussen 23 en 32 m² * Zeezicht * Airconditioning * Kluisje * Televisie * Telefoon tegen betaling * Eet- en drinkfaciliteiten * Koffie- en theefaciliteiten * Minibar * Badkamer douche, toilet, föhn en badslippers * Wifi * Balkon (zitje) * 2-persoonskamer Comfort Zeezicht DJM * Oppervlakte van circa 28 m² * Zeezicht * Airconditioning * Kluisje * Televisie * Telefoon tegen betaling * Eet- en drinkfaciliteiten * Koffie- en theefaciliteiten * Minibar * Badkamer douche, toilet, föhn en badslippers * Wifi * Balkon (zitje) * Fruitmand bij aankomst * Fles wijn bij aankomst * Turndownservice * Familiekamer Standaard (2+0/2+1/2+2/3+0/3+1) FZ * Oppervlakte tussen 32 en 42 m² * Eén grote kamer met tussendeur * Airconditioning * Kluisje * Televisie * Telefoon tegen betaling * Eet- en drinkfaciliteiten * Koffie- en theefaciliteiten * Minibar * Badkamer douche, toilet, föhn en badslippers * Wifi * Balkon (zitje) * Familiekamer Standaard (4 pers.) FZ4 * Oppervlakte tussen 32 en 42 m² * Eén grote kamer met tussendeur * Airconditioning * Kluisje * Televisie * Telefoon tegen betaling * Eet- en drinkfaciliteiten * Koffie- en theefaciliteiten * Minibar * Badkamer douche, toilet, föhn en badslippers * Wifi * Balkon (zitje) * Junior suite Standaard JZ * Oppervlakte van circa 44 m² * Airconditioning * Kluisje * Televisie * Telefoon tegen betaling * Eet- en drinkfaciliteiten * Koffie- en theefaciliteiten * Minibar * Badkamer douche, toilet, föhn en badslippers * Wifi * Balkon (zitje)

Faciliteiten

  • Hotel
  • Zwembad
  • Dichtbij strand
  • Gratis WiFi
  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Spa/Wellness
  • Fitness

Locatie

  • Land: Turkije
  • Plaats: Colakli
  • Nabij centrum/dorp

Praktische informatie over Turkije

Hoofdstad:
Ankara
Taal:
Turks
Valuta:
Turkse lira (TRY)
Visum:
Geen visum nodig tot 90 dagen
Vliegtijd vanaf NL:
±3,5 uur (direct)
Tijdverschil:
+1 uur
Stopcontact:
Type C/F (230V)
Noodnummer:
112
Gezondheid:
Geen entingen; hygiënemaatregelen bij straateten

Bron: publieke overheidsinformatie. Controleer altijd het reisadvies op Ministerie van Buitenlandse Zaken.

Vanaf €541 uit de vergelijking
Boek nu bij corendon.nl
Verkocht door corendon.nl Je boekt rechtstreeks bij deze organisatie
Vergelijk gratis, boek zonder toeslag
Veilig boeken via de aanbieder
Actuele prijzen uit de feed

Je wordt doorgestuurd naar de website van corendon.nl. Hoe wij werken →

Veelgestelde vragen

Prijs en kosten

Diamond Excellence Resort & Spa staat in onze vergelijking vanaf €541. Dit is de prijs uit de feed van corendon.nl op 23 oktober 2026; de definitieve prijs hangt af van je exacte vertrekdatum en eventuele toeslagen.

De feed van corendon.nl specificeert de prijsbasis voor Diamond Excellence Resort & Spa niet. Het bedrag van €541 kan daardoor per persoon óf per eenheid zijn. Controleer dit op de boekingspagina voordat je boekt.

Wat is inbegrepen

De prijs op deze pagina dekt het verblijf met de heen- en terugvlucht. De omschrijving van corendon.nl meldt als voorzieningen: all-inclusive verzorging, zwembad, ligging bij het strand, wifi, spa of wellness en voorzieningen voor kinderen.

Ja, corendon.nl meldt dat de vlucht bij deze aanbieding is inbegrepen.

Duur van de reis

De standaardduur van Diamond Excellence Resort & Spa is 5 dagen. corendon.nl biedt op de boekingspagina vaak afwijkende lengtes aan.

Boeken en aanbieder

Diamond Excellence Resort & Spa wordt aangeboden door corendon.nl. Je boekt rechtstreeks via hun eigen website; VindJouwReis.nl is de vergelijker en verkoopt zelf geen reizen.

Vergelijkbare vakanties in Turkije

Alle Turkije
Turay Hotel – Turkije €433per persoon

Turay Hotel

Dalyan, Turkije

Reisperiode: 14/05/2027 • 4 nachten Vertrek: AMS → DLM Verzorging: Logies en ontbijt Kamer: 2-persoonskamer Standaard Z…

Vanaf
€433
Ali Baba Boutique – Turkije €371per persoon

Ali Baba Boutique

Dalyan, Turkije

Reisperiode: 28/06/2027 • 4 nachten Vertrek: AMS → DLM Verzorging: Logies Kamer: 2-kamerappartement Zomer Wanneer je tu…

Vanaf
€371
Fly & Go Alla Turca Club – Turkije €503per persoon

Fly & Go Alla Turca Club

Dalyan, Turkije

Reisperiode: 14/05/2027 • 4 nachten Vertrek: AMS → DLM Verzorging: Logies en ontbijt Kamer: 2-persoonskamer Standaard Z…

Vanaf
€503
Bingo Marmaris 5* – Turkije €513per persoon

Bingo Marmaris 5*

Bingoreizen Marmaris, Turkije

Reisperiode: 27/10/2026 • 4 nachten Vertrek: AMS → DLM Verzorging: All Inclusive Kamer: Standaardkamer De Bingo formule…

Vanaf
€513

Meer informatie over Turkije

Diamond Excellence Resort & Spa is een hotel in Turkije, bij Colakli. Op VindJouwReis.nl vergelijken we het actuele aanbod van alle vakanties in Turkije, waaronder reizen met de kenmerken zwembad, strand, zomer.

Of je nu zoekt naar een luxe resort, een gezellig appartement, een all-inclusive hotel of een actieve rondreis: op VindJouwReis.nl vind je overzicht van duizenden aanbiedingen van betrouwbare reisorganisaties. Prijzen, beschikbaarheid en inbegrepen voorzieningen staan transparant naast elkaar, zodat je in één oogopslag de scherpste aanbieding vindt.

VindJouwReis.nl verkoopt zelf geen reizen: je vergelijkt hier het aanbod en boekt bij corendon.nl. Je betaling, je boekingsgarantie en je reisdocumenten lopen dan via corendon.nl zelf. De definitieve prijs inclusief bijkomende kosten zie je op de boekingspagina van de aanbieder.

Populaire bestemmingen in de buurt

Waarom vergelijken op VindJouwReis.nl?

  • 5.579 actuele aanbiedingen
  • Vergelijk prijzen van meerdere organisaties
  • Geen boekingskosten aan onze kant
  • Direct doorklikken naar de aanbieder
  • Weerbericht per bestemming
Onze werkwijze →
Vanaf €541
Boek nu